Aktuality

KALENDÁŘ PROMĚNY 2021

19. 12. 2020

Je tady další ročník Kalendáře Proměny s dvanácti fotografiemi, které představují české osobnosti v proměnách fotografa Petra Kurečky, tentokrát ve známých filmových plakátech.
Těšit se můžete na Jiřího Dvořáka, Lenku Vlasákovou, Báru Hrzánovou, Radka Holuba, Karla Drobného, Janu Plodkovou, Martu Issovou, Karla Heřmánka se synem a další známe osobnosti.

Kalendář můžete zakoupit v pokladně divadla nebo na divadelním e-shopu.

V letošním roce můžete zakoupit limitovaný počet kalendářů s podpisem herečky a zakladatelky Nadace Archa Chantal paní Chantal Poullain.

Charitativní kalendář Proměny a s tím spojený křest a dražba obrazů pomáhá Nadaci Archa Chantal financovat projekty pro děti. Z důvodu koronavirových opatření se letošní dražba obrazů koná online a zúčastnit se jí můžete i vy!

Výtěžek z prodeje kalendářů a online aukce obrazů poputuje na dva naplánované projekty v nadcházejícím roce:

  1. Dětské plicní oddělení v Krči (výmalba, dodání herních prvků, balanční prvky, klouzačka a drobný nábytek a s tím spojená chodba, kde je potřeba vymalovat, vyměnit osvětlení a vyzdobit obrázky). Dále potom dětská prolézačka do venkovního prostoru, který by měl být zároveň oplocen.
  2. Vybavení dětské herny na Psychiatrické klinice v Hradci Králové (dodání nábytku, herních a interaktivních prvků, sedacích vaků a také stolečku se židličkami na tvoření + sedací koutek pro rodiče).