Aktuality

Partner divadla Porsche Brno: Domov na kolech

12. 11. 2018

Volkswagen California na základě Transporteru je s více než 165 000 prodanými exempláři během tří desetiletí nejúspěšnějším kempinkovým vozem na světě. Ve šlépějích této kempinkové ikony vykročí na jaře 2019 nový model Grand California, který vznikl na základě Crafteru, vlajkové lodi značky Volkswagen Užitkové vozy s mimořádně inovativní technikou.

Nový model Grand California, představený v létě 2018 na Caravan Salonu v Düsseldorfu, nabídne luxusní koupelnu, útulnou spací zónu pro celou rodinu a mnoho dalších vymožeností pro příjemné cestování a kempování ve všech čtyřech ročních obdobích.

Světoběžníci s touhou po dobrodružných výpravách budou mít pro model Grand California na výběr nejen dvě délky karoserie – 6,0 nebo 6,8 metru – ale také pohon všech kol 4MOTION. Díky němu mohou směle plánovat výlety do míst, přístupných pouze po nezpevněných cestách. Již nyní je zřejmé, že má nový model Grand California všechny předpoklady k tomu, aby se stal skutečným domovem na kolech.

Více informací u prodejce Porsche Brno.

Popisek fotografie: Rodina populárních kempinkových vozidel California (na snímku vlevo T6 California Ocean) se na jaře 2019 rozroste o nové modely Grand California 600 a 680 (uprostřed a vpravo) na základě modelu Crafter.