Milí diváci,
jsme rádi, že do nového roku vstupujeme s pozitivní zprávou! Už tuto středu zahajujeme předprodeje vstupenek na Letní scénu v Brně! Po loňském úspěšném prologu se Letní scéna i v letošním roce uskuteční v přírodním amfiteátru na Kraví hoře s magickým výhledem na Brno. Program je obohacen o řadu premiérových titulů a těšit se můžete i na divácky oblíbené činohry. Na své si přijdou i milovníci hudebních žánrů, pro které jsme připravili sérií tří koncertů.
Těšíme se na společné léto! Vaše Divadlo Bolka Polívky


KALENDÁŘ PROMĚNY 2021 V PRODEJI

Tradiční vernisáž obrazů Kalendáře Proměny 2021 se bohužel neuskuteční, ale i přesto můžete oblíbené kalendáře zakoupit na divadelním e-shopu nebo v pokladně divadla. Letos je také možné zakoupit limitovaný počet podepsaných kalendářů ředitelky Nadace Archa Chantal a herečky Chantal Poullain.


PŘEDPRODEJ NA LETNÍ SCÉNU V BRNĚ

Předprodej představení, která pro vás uvedeme na Letní scéně v Brně, bude zahájen 13. 1. 2021 od 10.00.
Souběžně se spuštěním předprodeje v pokladně začíná i online prodej. Telefonické žádosti o rezervace budou vyřizovány dle dostupnosti pokladních. Jako našim věrným divákům vám nabízíme možnost přednostního zakoupení vstupenek. Po zadání kódu LETO21 si můžete zakoupit vstupenky dříve, než budou uvolněny do prodeje.
PROGRAM NA LÉTO SI MŮŽETE V PDF STÁHNOUT ZDE.