Repertoár

Noc divadel 2018

Připojujeme se k Noci divadel, která letos připadá na 17. listopadu!

Hrají: Barbora Seidlová, Nikola Zbytovská, Daniela Zbytovská
Délka: 240 minut
Premiéra: 17. 11. 2018
Pro Děti

Cena

Sektor A10,- Sektor B10,-

V každou celou hodinu, tedy již od 16.00 a dále v 17.00, 18.00 a 19.00 mohou diváci v sále zhlédnout pásmo němých grotesek velikánů jako byli Charlie Chaplin, Buster Keaton, Max Linder a Laurel a Hardy s živým klavírním doprovodem.

Foyer divadla se pak přemění na příjemný pokojíček, ve kterém herečky Barbora Seidlová, Nikola a Daniela Zbytovská z Divadla MALÉhRY budou pro děti číst z nové knížky „POHÁDKY a MALÉhRY“ a dospělí se můžou těšit na „ČTENÍ K POLÍVCE“.

POHÁDKY a MALÉhRY – děti se v 16.30 a v 17.30 dozvědí o strašidle, jež se bálo strašit, nebo o kulatém Pepíčkovi, který se tak nacpával sladkými dorty až z něho byla koule a kutálel se bezvládně po školní tělocvičně z rohu do rohu.
“Žijí mezi námi. Čarodějnice, strašidla, hastrmani i podivné okřídlené bytosti. Žijí v našich domácnostech, v šuplících sekretářů, kredenců a skříní. Stačí jen otevřít dveře od domu nebo dvířka skříňky a jsou tu!”

ČTENÍ K POLÍVCE – na své si přijdou i dospělí, kromě pohádek zazní od 18.30 a 19.30 také několik úsměvných příběhů odposlechnutých v kavárnách, ke kterým bude po celý večer podávaná výtečná gulášová polévka.
A jelikož k Divadlu Bolka Polívky neodmyslitelně patří klauni a šašci, můžete se jimi na chvíli stát i vy.

Na pokladně bude k zakoupení za 10 Kč klaunský nos, se kterým vám bude vstup na Noc divadel umožněn.