Repertoár

Rudy Linka – Oslava 30 let od Sametové revoluce

ONE MAN SHOW

Délka: 90 minut bez přestávky

Cena

Sektor A420,- Sektor B340,- Sektor C290,-

Přijďte oslavit 30 let od sametové revoluce s Rudy Linkou do Divadla Bolka Polívky! Jeho One Man Show se nese v duchu svobody, hudby, a humoru s nadhledem a lehkostí, které mu přináší možná i vzdálenost mezi jeho dvěma domovy, jedním v New Yorku a druhým na Šumavě.

V roce 1980 opustil Rudy Linka ČSSR, aby o několik let později v USA studoval na Berklee College of Music a poznal se s jazzmany jako Jim Hall, John Abercrombie, nebo John Scofield, a i díky nim se dopracoval až na úplný vrchol. “Lidé kteří inspirují, to je motor, který dává životní energii a odvahu jít za svým snem” říká světoobčan Rudy Linka, který sám se za svůj život stal člověkem, který inspiruje. Když se po Sametové revoluci vrátil, spolu s odstupem, který mu vzdálenost mezi jeho domovem v New Yorku a Prahou nabízí, přivezl do svojí vlasti novou energii dělat věci jinak.


Rudy Linka, patřící mezi top 10 světových jazzových kytaristů…

Jeho vystoupení zahrnuje jak hudební produkci, tak mluvené slovo ve formě stand-up show spojené s projekcí. Spojení těchto prvků určuje formu vystoupení, která s lehkostí a humorem jemu vlastními představuje všechny aspekty Rudyho tvůrčí a osobní stránky.