Pra­vi­dla předprodeje

Otevírací doba pokladny

Hlavní pokladna, Jakubské nám. 5, Brno
PO - PÁ: 10:00 - 12:00, 12:30 -16:00
 
Večerní pokladna Bílý dům, Žerotínovo nám. 6, Brno
PO - PÁ: 17:00 - 19:00 (v hrací den)
SO, NE, svátky: hodinu před začátkem představení
Vstup do divadla je 50 metrů vlevo od vchodu do polikliniky.

Tel: +420 720 061 413

E-mail: [email protected]

Předprodej

10.00 - zahájení předprodeje na pokladně divadla a prodeje přes GoOut

PŘEDPRODEJ NA SEZONU 2023 / 24

16. 6. v 10:00 na ZÁŘÍ

20. 7. v 10:00 na ŘÍJEN

Obchodní podmínky

Slevy

Upozorňujeme diváky, že divadlo není bezbariérové. Zakoupení vstupenky pro vozíčkáře je nutné konzultovat s pokladnou divadla. V případě, že divák vozíček nenahlásí při nákupu, bude usazen podle pokynů pořadatele.

Studenti (ISIC): 50 % z ceny vstupenky
Studenti (ZŠ/SŠ): 20 % z ceny vstupenky
Klub mladých diváků Brno: 100 Kč za vstupenku (vybraná představení)
Senioři a ZTP: 10 % z ceny vstupenky
Učitelé a absoleventi (ITIC, ALIVE): 20% z ceny vstupenky
ZTP/P: 10 % z ceny vstupenky + doprovod zdarma
Studenti uměleckých škol (JAMU, DAMU, AMU, FAMU): 50 Kč za vstupenku (není-li vyprodáno, 30 min. před začátkem představení na pokladně)
Drži­te­lé karty IKEA Fami­ly: sle­va ve výši 30 % na vybraná představení
Pedagogové JAMU: 100 Kč
Sleva pro držitele "Šalinkarty": 15 % z ceny vstupenky na představení společnosti StageArtCz

Slevy je možné uplatnit pouze na pokladně Divadla Bolka Polívky.

Jednotlivé slevy nelze kombinovat.

Ke každé požadované slevě je třeba předložit platný průkaz.

Žádné slevy se nevztahují na přístavky, koncerty, dětská představení, představení na Letních scénách DBP, Dejvického divadla, Divadla Járy Cimrmana, Revizor, Terapii sdílením, Gin Game, Bůh masakru, Věra, Caveman, Cavewoman, Čtvrtá a Pátá Dohoda, premiéry, veřejné generálky,  předpremiéry, talk-show S Adélou, benefice a představení, která nepořádá DBP (Manéž, představení v pronájmu apod.).

Dárkový poukaz

Rádi byste obdarovali své blízké vstupenkami do divadla, ale nedokážete odhadnout jejich vkus a neznáte jejich volné termíny?
Pro tyto případy jsou tu dárkové poukazy, za které si obdarovaný může vybrat představení zcela podle svých představ a možností.
V pokladně divadla nebo prostřednictvím formuláře na této stránce můžete zakoupit dárkové poukazy v hodnotách 500 Kč, 1200 Kč, 1400 Kč, 2000 Kč a 5000 Kč.
Platnost poukazů je rok a lze je uplatnit jak v pokladně divadla, tak při online nákupu. A navíc – pokud při prvním nákupu nevyčerpáte celou hodnotu poukazu, můžete ho uplatnit při dalším nákupu.

Na jeden nákup lze uplatnit pouze jeden poukaz.

Rezervace

E-mailové žádosti o rezervaci jsou vyřizovány v nejkratší možné době na e-mailu [email protected]. Zaslaný e-mail s žádostí o rezervaci nemá závaznou platnost. Rezervace je platná až po zpětném potvrzení požadavku obsluhou pokladny.

Rezervace trvají maximálně 5 dní. Pokud rezervované vstupenky nejsou v této lhůtě vyzvednuty, rezervace propadá a vstupenky se automaticky vrací zpět do prodeje.

Výjimky z předprodeje

Vzhledem k velkému zájmu, a ve snaze uspokojit co největší množství zájemců, platí výjimky z pravidel předprodeje na tato představení: Čtyři dohody, Pátá dohoda, představení Divadla Járy Cimrmana, představení Dejvického divadla. Seznam představení vyjmutých z běžného režimu se může měnit dle aktuální situace. Pravidla předprodeje těchto představení jsou vždy upřesněna na webových stránkách a na pokladně divadla.

Na výše vypsaná představení lze zakoupit pouze 4 vstupenky na osobu. Do předprodejní sítě GoOut na tato představení neuvolňujeme žádné vstupenky. Jejich zakoupení je možné pouze přes pokladnu divadla, rezervace nejsou možné. Děkujeme za pochopení.