Výstavy

Charitativní kalendář Proměny 2020

Vernisáž 10. 12. 2019 17:00

Vážení přátelé Divadla Bolka Polívky,
rádi bysme Vás pozvali na zahájení výstavy velkoformátových fotografií Petra Kurečky z charitativního kalendáře Proměny 2020 pro Nadaci Archa Chantal.
Brněnská vernisáž velkoformátových fotografií známých českých umělců, kteří na sebe vzali podobu slavných filmových hrdinů, jako jsou například Amélie z Montmartru či Rocky, Trinity a Neo z Matrixu, proběhne v úterý 10. prosince od 17.00 ve foyer Divadla Bolka Polívky.
Výstavu uvede herečka a iniciátorka kalendáře Proměny Chantal Poullain a ředitel Divadla Bolka Polívky Ondřej Chalupský.

Po celou dobu výstavy v Divadle Bolka Polívky bude kalendář Proměny 2020 možné za 350 korun zakoupit na pokladně divadla. Kalendář Proměny 2020 je již také v prodeji tradičně ve větším a menším formátu za 350 Kč a za 1000 Kč jak na webu www.kalendarpromeny.cz, tak ve větších knihkupectvích.
Zakoupit jej znamená nejen přispět na dobrou věc, ale také zpříjemnit sobě či blízkým každý měsíc roku 2020 hvězdnými společníky. Nadaci Archa Chantal putuje výtěžek z prodeje kalendáře i listopadové dražby. Cíl je jasný: Proměnit neutěšená prostředí dětských zdravotnických zařízení v útulná, přívětivá místa tak, aby se malí pacienti lépe vyrovnali s pobytem v nemocnici, zbavili se stresu a překonali odloučení od rodičů. Například peníze z prodeje kalendáře Proměny 2019 daly vzniknout projektu Svět v písku na dětském oddělení v Uherskohradišťské nemocnici, které bude slavnostně otevřeno 9. prosince  2019.

Výstava potrvá do konce ledna 2020.